247656

پیام مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان به مناسبت زادروز فرخنده‌ی پیامبر گرامی اسلام (ص)

دنیای معدن: زادروز نبی گرامی اسلام(ص) ربیع دل‌های مومن و مجذوب کلام وحی است. میلاد آخرین برگزیده‌ی خداوند، که خود او را «رحمة للعالمین» توصیف فرموده است، بزرگ‌ترین تولدها و سرآغازی بر مهم‌ترین تحول در سرنوشت بشریت و تاریخ انسانیت است.

به گزارش دنیای معدن، گرامی‌داشت این عید فرخنده، برای بیش از یک و‌نیم میلیارد مسلمان و باورمندان به رسالت توحیدی آن فخر جهان، حضرت مصطفی(ص) سعادتی است که شایسته‌ی تهنیت وافر است. روزی که می‌تواند محور یگانگی و همدلی امت بزرگ اسلام برای تحقق مدینه‌ی فاضله‌ ی نبوی، به بار نشاندن شجره طیبه وحدت و الهام‌بخش بشریت در مسیر عدالت، توحید و رستگاری باشد.

 با این امید که مکارم اخلاق، به عنوان غایت رسالت حضرت محمد (صلوت ا… و سلامه علیه) در میان پیروان ایشان، روز به روز درخشان‌تر تلالو یابد و جهان اسلام، کانون الفت و مهربانی و‌نوع‌دوستی به عنوان پیام حقیقی آخرین برگزیده خدا قرار گیرد، صمیمانه‌ترین تبریک و‌ تهنیت‌های خود را به مناسبت این عید فرخنده و میلاد باسعادت گوهر رخشنده خاندان مطهر ایشان، صادق آل محمد(ص) تقدیم حضور همه مردم سرزمین اسلامی‌مان، همچنین خانواده بزرگ صنایع و‌معادن ایران اسلامی به ویژه همکاران مومن خانواده بزرگ فولاد خراسان و نیز مردم شهرستان‌های نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان‌جلگه می‌نمایم.

طهمورث جوان‌بخت

مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان

دیدگاهتان را بنویسید