243584

قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی فولاد خوزستان:

پروژه زیست محیطی توری باد در سطح کشور نمونه ندارد

دنیای معدن: صبح امروز ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ جلسه بررسی میزان پیشرفت و تسریع در اجرای یکی از مهم ترین پروژه های زیست محیطی شرکت فولاد خوزستان در دفتر قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن، در این جلسه که با حضور میثم شهنیانی معاون طرح و توسعه، حمیدرضا رادکیا مدیر کمیسیون معاملات، کریم سرخی مدیر محیط زیست و زارعی مدیر پروژه برگزار شد، علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی گفت: پروژه wind fencing (توری باد) یکی از مهم ترین پروژه های شرکت فولاد خوزستان است که در سطح کشور نمونه ای ندارد و به شدت مورد توجه سازمان حفاظت از محیط زیست کشور و استان قرار گرفته است.

مخبر دزفولی ارزش فعلی این پروژه را قریب به ۱۰۰۰ میلیارد تومان دانست و گفت: اجرای این پروژه در محوطه ای حدودا ۴۰ هکتاری و با ارتفاع ۲۸ متر توری اختصاصی در جلوگیری از بادبردگی و کنترل آلاینده های درون و مناطق همجوار شرکت بسیار موثر است.

گفتنی است، این پروژه ۶۰ درصد پیشرفت داشته و این جلسه به منظور تسهیل و تسریع در اجرای پروژه برگزار و تصمیمات لازم در این راستا اتخاذ شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید