243440

مدیرعامل فولاد مبارکه در جلسه مشترک با مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان مطرح کرد؛

افزایش همکاری‌های فولاد مبارکه و ذوب‌آهن در مسیر رشد و توسعه کشور

دنیای معدن: محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در دیدار با مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن گفت: از گذشته تا به امروز بین دو مجموعه ذوب‌آهن اصفهان و فولاد مبارکه همکاری‌های فنی قوی برقرار بوده است و اساساً زیربنای توسعه صنعت فولاد کشور در این دو مجموعه بنا نهاده شده است.

به گزارش دنیای معدن، وی با اشاره به توان و تخصص فنی نهادینه‌شده در این دو مجموعه صنعتی تصریح کرد: کارشناسان، متخصصان و مدیران این دو واحد صنعتی پایه‌گذار صنعت فولاد کشور بوده‌اند و به‌واسطه فعالیت‌ها و همکاری‌های ارزشمند این دو دانشگاه صنعتی، منافع زیادی به‌ویژه در بخش تربیت نیروی انسانی، صنعت و اقتصاد حاصل شده است و از این پس نیز این همکاری‌ها در مسیر رشد و توسعه کشور ادامه خواهد یافت.

مهدی کوهی، مدیرعامل ذوب‌آهن نیز در جریان این دیدار گفت: با توجه به سابقه نقش‌آفرینی‌های ارزنده دو شرکت فولاد مبارکه و ذوب‌آهن اصفهان از این پس نیز با افزایش تعاملات دو مجموعه و هم‌افزایی هرچه بیشتر می‌توانیم در این مسیر به نتایج مطلوب‌تری برسیم. همچنین در تعاملات با وزارت صمت، بورس، بانک و مباحث کلان اقتصاد کشور می‌توانیم اثرگذار باشیم و کارها را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم.

وی ضمن ابراز خرسندی از نتایج این جلسه گفت: در این جلسه درخصوص همکاری‌های هرچه بیشتر این دو مجموعه به‌ویژه در حوزه‌های آب، برق و گاز مباحث مفیدی مطرح شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید