242107

جهان فولاد سیرجان افزایش سرمایه داد

دنیای معدن: مجمع عمومی فوق‌‌‌العاده صاحبان سهام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ با حضور ۹۳درصدی سهامداران به منظور افزایش سرمایه سهام این شرکت با حضور اعضای مجمع، نماینده سازمان بورس و حسابرسی و مدیرعامل شرکت جهان فولاد برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن، در این مجمع با رای مثبت اکثریت حضار، افزایش سرمایه مجتمع شرکت جهان فولاد سیرجان از ۶۵۰۰ میلیارد تومان به ۷۵۰۰ میلیارد تومان به تصویب رسید. 

مدیرعامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان با اشاره به پروژه‌‌‌های در دست اقدام این شرکت عنوان کرد: با دو پروژه احیای مگامدول و مگامدول۲ ظرفیت تولید آهن اسفنجی این واحد از ۹۶۰‌هزار تن به سه میلیون و ۷۷۰‌هزار تن افزایش پیدا می‌کند که برای این دو پروژه به حدود ۷۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری نیاز است. علی پورمعصومی همچنین در ادامه با اشاره به تامین سرمایه موردنیاز برای این دو پروژه خاطرنشان کرد: ۲۵۰۰ میلیارد تومان از سرمایه موردنیاز برای این دو پروژه در اردیبهشت ماه توسط سهامداران مصوب و ثبت شده است؛ ۴‌هزار میلیارد تومان آن نیز از محل منابع داخلی تامین شده و حدود‌ هزار میلیارد تومان نیز در صورت تصویب تقاضای افزایش سرمایه ما در مجمع تامین می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید