241312

تلاش در جهت تولید اقتصادی و نوآورانه

دنیای معدن: همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به همت شورای فرهنگی و ستاد بزرگداشت دهه فجرشرکت و به منظور یادآوری و قدردانی از رشادت ها ، حماسه های فجر آفرینان و شهدای انقلاب اسلامی و همچنین گرامیداشت روز پدر مراسم با شکوهی با حضور مهدی کوهی مدیر عامل و آیت ا.. رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب آهن ، دکتر قاسمی رییس مدیریت و برنامه ریزی استان، سرهنگ عطایی فرمانده بسیج کارخانجات استان و جمعی از مدیران و کارکنان ذوب آهن در روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه درتالار آهن برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن، مهدی کوهی مدیر عامل شرکت در این مراسم ضمن عرض تبریک ایام الله  فجر انقلاب اسلامی گفت: ما همواره خود را مدیون شهدا و ایثارگران انقلاب ، دفاع مقدس و مدافع حرم دانسته و قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان و خانواده های ایشان خواهیم بود.

وی با اشاره به این که افتخار دارد سال ها در مسئولیت های مختلف در صنایع کشور فعالیت داشته است ، یادآور شد: ذوب آهن اصفهان از  صنایع موفق کشور بوده و از این پس نیز با تلاش همکاران شرکت در جهت تولید اقتصادی و نوآورانه گام برخواهد داشت.

وی افزود: یکی از اهداف بزرگ رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی( ره) و مقام معظم رهبری تحقق شعار ما می توانیم و استفاده از ساخت داخل بوده که  ذوب آهن اصفهان این امر مهم را محقق نموده است.

در این مراسم آیت ا... رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب آهن اصفهان نیز ضمن تبریک دهه فجر و ایام نورانی و ولادت های فرخنده ماه مبارک رجب به تشریح عوامل پیروزی انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف دینی ، رهبری و مردم متحد کشور پرداختند و آنها را از عومل پیروزی ، حفظ و بقای انقلاب اسلامی برشمردند.  

در ادامه برنامه دکتر قاسمی رییس مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با ابراز خرسندی  از حضور در میان کارکنان ذوب آهن اصفهان در سخنانی به تشریح علل پیروزی و شکست ملت ها و کشورها در جهان پرداخت و یادآور شد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران و موفقیت های کشور در سال های گذشته مربوط به نهادهای زیر بنایی کشور و تعهد و اخلاق مداری مردم بوده است . وی با تشریح جشنواره فرهنگی شهید رجایی در سطح کشور، ذوب آهن اصفهان و کارکنان آن را جزو پیشروان و چهره های درخشان این جشنواره معرفی نمودند.

در مراسم مذکور ضمن اجرای برنامه های متعدد فرهنگی هنری از ۱۵ نفر از همکاران ممتاز ذوب آهنی که در جشنواره شهید رجایی و مسابقات کشوری مهارت کارگران صاحب رتبه شده بودند تقدیر به عمل آمد. همچنین لوح مربوط به مقام دوم ذوب آهن اصفهان در بخش تیمی این مسابقات که از سوی وازرت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به ذوب آهن اصفهان اهداء شده بود ، از سوی مهرداد تولائیان معاون بهره برداری به مهدی کوهی مدیرعامل شرکت تقدیم گردید و ایشان نیز لوح مذکور را به موزه شرکت اهداء نمودند تا برای همیشه در بخش افتخارات ذوب آهن باقی بماند .   

شایان ذکر است سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان به لحاظ مساعدت و تلاش ذوب آهن اصفهان در موضوع مسئولیت اجتماعی و برگزاری بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی لوح تقدیری به مهدی کوهی مدیرعامل شرکت تقدیم نمود .

در پایان برنامه به  ۲۲ نفر از شرکت کنندگان در جشن به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.

 

دیدگاه تان را بنویسید