238531

استقبال گسترده از غرفه فولاد غدیر نی ریز در نمایشگاه کیش

دنیای معدن: غرفه مجتمع فولاد غدیر نی ریز در نمایشگاه بین المللی فولاد کیش با استقبال گسترده مسئولان، مدیران و مراجعان روبرو شد.

به گزارش دنیای معدن، غرفه مجتمع فولاد غدیر نی ریز در نمایشگاه بین المللی فولاد کیش با استقبال گسترده مسئولان، مدیران و مراجعان روبرو شد.

IMG_1211-300x207

نمایشگاه فولاد کیش که از روز 10 آبان ماه امسال فعالیت خود را آغاز کرده شاهد حضور بیش از 400 شرکت در عرصه های معدن، آهن و فولاد بود که در این میان غرفه مجتمع فولاد غدیر نی ریز با ارائه دستاوردها و برنامه های در دست اجرا خود با استقبال گسترده مراجعان و شرکت کنندگان در نمایشگاه روبرو شد.

IMG_1073-300x212

در روزهای برگزاری این نمایشگاه بیش از 60 نشست کاری از سوی مدیرعامل و معاونین بازرگانی و بهره برداری و مدیران اجرایی، پروژه ها و واحدهای مختلف فولاد غدیر نی ریز برگزار گردید.

IMG_1800-300x200

معاونین وزارت صمت، معاون سازمان بورس کالا، مدیران عامل شرکت های سنگ آهن مرکزی، فولاد میانه، فولاد سنگان، فولاد سناباد، نایب رییس هیات مدیره شرکت گهرزمین، مدیرعامل شرکت ملی فولاد و جمع کثیری از مدیران شرکت های دولتی و خصوصی نیز با حضور در غرفه شرکت فولاد غدیر نی ریز مذاکراتی در خصوص موضوعات معادن و فولاد کشور داشتند.

همچنین امضای تفاهم نامه همکاری 4 جانبه مجتمع فولاد غدیر نی ریز با شرکت های اکتشاف و معادن و صنایع غدیر، سنگ آهن مرکزی و فولاد غدیر ایرانیان با حضور اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری غدیر یکی از مهمترین رخدادهای این نماشگاه بشمار می آید.

محمد جواد حاجی حسینی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صمت و عضو شورای عالی معادن نیز با حضور در غرفه مجتمع فولاد غدیر نی ریز با مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز دیدار و گفتگو کردند.

مذاکره هیات حاضر با شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان تجهیزات داخلی صنعت فولاد، دیدارهای متعدد با تجار و فعالان این عرصه تنها بخشی از برنامه های دو روز اول نمایشگاه فولاد کیش بود.

حضور محسن مصطفی پور مدیرعامل فولاد غدیر نی ریز در مصاحبه با رسانه های تخصصی و تعدادی دیگر از رسانه ها بخش دیگری از برنامه های اجرا شده در نمایشگاه فولاد کیش بود.

نمایشگاه فولاد کیش از روز 10 تا 12 آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش در حال برگزاری است.

 

دیدگاه تان را بنویسید