236946

ضرورت استفاده از ظرفیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان‌ برای ارتقای بهره‌وری صنایع

دنیای معدن: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: باید با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، بهره‌وری را در صنایع ارتقا داد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از ایراسین، امیررضا نقش، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با حضور در غرفه گروه فولاد مبارکه در نمایشگاه بین‌المللی متالکس اظهار کرد: عرصه دانش‌بنیان یکی از عرصه‌های مورد نیاز کشور است و بسیاری از مشکلات بزرگ صنایع کشور به دست شرکت‌های دانش‌بنیان‌ قابل حل است.

وی افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان‌ می‌توانند در بسیاری از حوزه‌ها به خصوص حوزه‌های قطعات و مواد اولیه اثرگذار باشند. شعار سال جاری نیز به اشتغال‌آفرینی و دانش‌بنیان‌ها مربوط می‌شود و باید با استفاده از ظرفیت این شرکت‌ها بهره‌وری در صنایع را ارتقا داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان تصریح کرد: صنعت استراتژیک فولاد نیازمند ارتقای بهره‌وری در حوزه مواد اولیه و مصرف انرژی است که در این راستا می‌توان اتفاقات خوبی را با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان رقم زد.

وی تأکید کرد: در نمایشگاه متالکس بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان حضور دارند و نسبت به سال‌های گذشته استقبال قابل توجهی از نمایشگاه داشته‌اند. شرکت‌های دانش‌بنیان نوبنیاد و تازه‌تاسیس نیز وارد عرصه شده‌اند و فعالیت‌های مثبتی انجام داده‌اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید