236816

همگام با برترین‌های صنعت فولاد صورت گرفت؛

حضور فعال گروه فولاد مبارکه در نمایشگاه بین‌المللی متالکس

دنیای معدن: گروه فولاد مبارکه با مشارکت شرکت‌های زیر مجموعه خود حضوری فعال در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته دارد.

به گزارش دنیای معدن، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (متالکس) از دهم تا سیزدهم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود. متالکس معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد ایران است که چهاردهمین دوره آن با حضور ۱۵۰ شرکت از هشت استان ایران و چندین برند و شرکت بین‌المللی در حال برگزاری است.

یکی از شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، شرکت فولاد مبارکه است که با در اختیار داشتن بزرگ‌ترین غرفه، حضوری فعالانه در متالکس دارد. فولاد مبارکه به عنوان بزرگ‌ترین شرکت‌ فولادی ایران با حضور شرکت‌های زیرمجموعه و اصلی خود در این نمایشگاه حاضر است.

[حضور فعال فولاد مبارکه در نمایشگاه بین‌المللی متالکس]

از جمله شرکت‌های وابسته به فولاد مبارکه که در نمایشگاه تخصصی متالکس حضور دارند می‌توان از شرکت فولاد سنگان و شرکت ورق‌خودرو، فلز تدارک نام برد. همچنین نمایندگان بخش‌های مختلف شرکت فولاد مبارکه از جمله معاونت فروش، معاونت بهره‌برداری، معاونت امور معادن، معاونت تکنولوژی، روابط عمومی و دیگر بخش‌ها در نمایشگاه حاضر هستند.

همچنین در روز اول نمایشگاه متالکس شخصیت‌های مختلفی از جمله بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد و حمیدرضا فولادگر، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی از غرفه فولاد مبارکه بازدید کردند.

 

گفتنی است، غرفه فولاد مبارکه در چهاردهمین بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (متالکس) در سالن امیرکبیر، سالن B غرفه B۲ قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۳ شهریورماه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ از این غرفه بازدید داشته باشند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید