235757

تامین و ارسال ۲۵ هزار بسته وعده غذایی از سوی شرکت صبافولاد برای زلزله زدگان

دنیای معدن: مدیر روابط عمومى شرکت صبافولاد خلیج فارس، اقدامات این شرکت جهت کمک رسانی به مناطق زلزله زده روستاى سایه خوش و دیگر روستاهای زلزله زده را تشریح نمود.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومى شرکت صبافولاد خلیج فارس، مجتبی احمدى در تشریح اقدامات شرکت صبافولاد جهت کمک رسانی به مناطق زلزله زده، عنوان کرد: در ادامه روند کمک رسانی به این مناطق، بسته های وعده غذایی صبحانه توسط شرکت صبافولاد، برای مردم در مناطق آسیب دیده از زلزله تامین شد.

وی ادامه داد: در این راستا مجموعا بالغ بر ۲۵ هزار بسته وعده غذایی با تلاش شرکت صبافولاد به روستاهای زلزله زده ارسال گردید.

مدیر روابط عمومى شرکت صبافولاد خلیج فارس افزود: همچنین چندین دستگاه کانکس سرویس بهداشتی و حمام سیار از سوی شرکت صبافولاد خلیج فارس برای استفاده در منطقه زلزله زده روستاى سایه خوش و دیگر مناطق زلزله زده ارسال و در این مناطق استقرار یافت.

وی خاطرنشان کرد: در نخستین ساعات پس از وقوع زلزله و پس لرزه ها نیز، بخشی از اقلام ضرورى شامل مواد غذایی مورد نیاز زلزله زدگان، از سوی شرکت صبافولاد، تامین و با حضور تعدادی از نیروهای این شرکت در روستای سایه خوش تحویل گردید.​

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید