235598

در اولین روز از چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی کشور؛

کارگاه آموزشی تحلیل بازار سرمایه توسط کارگزاری باهنر برگزار شد

دنیای معدن: همزمان با نخستین روز برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی کشور، کارگاه آموزشی تحلیل بازار سرمایه توسط کارگزاری باهنر وابسته به گروه فولاد مبارکه برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از خبرنگار ایراسین، همزمان با نخستین روز برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی کشور، کارگاه آموزشی تحلیل بازار سرمایه توسط کارگزاری باهنر وابسته به گروه فولاد مبارکه برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی علاقمندان با روش‌های مختلف معامله سهام شرکت‌های بورسی در بازار سرمایه آشنا شدند.

بررسی وضعیت معاملات در بازار سرمایه و خط روند، توجه به قوانین بازار بورس، بررسی شاخص کل در بازار سرمایه، تحلیل ارزش سهام شرکت‌ها در این بازار و نحوه معاملات آن از مهم‌ترین سرفصل‌های این کارگاه آموزشی بود که توسط استاد حسین مریدسادات به شرکت‌کنندگان ارائه شد.

چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی( بورس، بانک و بیمه) با حضور متخصصان، کارشناسان و مدیران شرکت های داخلی و خارجی در این سه بخش مهم اقتصادی کشور، دوم تا پنجم مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و غرفه گروه فولاد مبارکه در سالن‌های ۸ و ۹ این نمایشگاه پذیرای علاقمندان و مشتریان این شرکت صنعتی و شرکت‌های بورسی وابسته به فولاد مبارکه است.

 

دیدگاه تان را بنویسید