235180

معروفخانی درجلسه هم اندیشی فولاد هرمزگان و گروه توکا فولاد مطرح کرد:

هماهنگی هر چه بیشتر دو شرکت در راستای رسیدن به اهداف استراتژیک سازمانی

دنیای معدن: جلسه هم اندیشی فولاد هرمزگان و گروه توکا فولاد در محل سالن اجتماعات شرکت فولاد هرمزگان و با حضور هیئت مدیره های هر دو شرکت برگزار شد.

 به گزارش دنیای معدن، معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان ضمن تشکر از همکاری گروه توکا در انجام فعالیت های پیمانکاری فولاد هرمزگان این دو شرکت را از یک خانواده دانست و هماهنگی بیشتر هر دو شرکت را در راستای رسیدن به اهداف استراتژیک سازمانی ، خواستار شد. معروفخانی در ادامه نتیجه توجه به کارکنان را بالارفتن رضایت مندی آنان و افزایش بهره وری سازمانی دانست و ضمن اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زحمتکش ترین قشر هر جامعه ای کارگران آن جامعه هستند گفت: حضور پر رنگ مدیران شرکت های پیمانکاری فولاد هرمزگان در بین کارکنان پیمانکاری متبوع خود که شاغل در این شرکت  می باشند و‌ حفظ کرامت و حل مشکلات آنان ، علاوه بر عمل آموزه های دینی ، باعث قدردانی از کارکنان و افزایش رضایت پرسنلی و در نتیجه تسریع در دستیابی به اهداف  استراتژیک سازمانی می شود. 

معروفخانی ثبت رکوردهای متنوع و موفقیت های گوناگون در سال گذشته در کنار همه سختی ها و کمبودها را نتیجه افزایش رضایت کارکنان دانست.

وی از همراهی هیئت مدیره فولاد هرمزگان در فرایند تعالی این شرکت، قدردانی کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید