234295

راه اندازی سامانه پاسخگویی 24 ساعته بازنشستگان صندوق فولاد

دنیای معدن: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: سامانه پاسخگویی ۲۴ ساعته بازنشستگان فولاد راه اندازی شد.

به گزارش دنیای معدن، «حسین عامریان» در آئین افتتاح سامانه پاسخگویی ۲۴ ساعته بازنشستگان فولاد «مرآت ۲۴» گفت: افتتاح سامانه پاسخگویی ۲۴ ساعته بازنشستگان فولاد با تلاش شبانه روزی در معاونت فنی و شرکت مرآت کیش زودتر از آنچه در ابتدا تصور می کردیم، راه اندازی شد.

وی افزود: هدف ما از افتتاح سامانه مرآت ۲۴ این است که باری از دوش بازنشستگان برداشته و رضایت خاطر این عزیزان را تأمین کنیم.

عامریان تصریح کرد: این سامانه ٢۴ ساعته پاسخگوی تماس های بازنشستگان است که این اطمینان و رضایت خاطر را داشته باشند که پیگیر مشکلات و سوالات آنها در هر ساعت از شبانه روز هستیم.

عامریان با بیان اینکه پاسخگویی به بازنشستگان صندوق را وظیفه خود می دانیم، گفت: از حالا به بعد کار ما سخت تر است زیرا نباید در پاسخگویی دچار روزمرگی شویم و باید در نهایت احترام پاسخگوی بازنشستگان باشیم.

وی ادامه داد: هدف از افتتاح این سامانه تنها پاسخگویی تلفنی نیست بلکه می خواهیم فراتر از آن پیگیری موضوعات بازنشستگان و ارائه مشاوره را به طور جدی پیگیری کنیم.

عامریان با تأکید بر اینکه این سامانه باید خط مقدم خدمت به بازنشستگان باشد، گفت: نباید بازنشستگان ما نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر امور بازنشستگی داشته باشند. ممکن است بسیاری از آنها در نقاطی ساکن باشند که دفاتر امور بازنشستگی وجود نداشته باشد، بنابراین پاسخگویی به سوالات بازنشستگان از طریق این سامانه اقدام ارزشمندی است.

وی تأکید کرد: گسترش خدمات غیرحضوری به بازنشستگان یکی از سیاست های اصلی ماست.

در این آئین «محمدمهدی باباخانی» سرپرست معاونت فنی و عملیات بیمه ای و «مهدی شهیدی» مدیرعامل شرکت مرآت کیش گزارشی از روند راه اندازی این سامانه را ارائه کردند.

بازنشستگان فولاد می توانند با این سامانه به صورت ۲۴ ساعته از طریق شماره ۹۱۳۰۲۰۲۰-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنند.

سامانه پاسخگویی ۲۴ ساعته بازنشستگان فولاد «مرآت ۲۴» با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام رضا(ع) افتتاح شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید