233442

مدیر روابط عمومی ایمیدرو تاکید کرد؛

لزوم همگرایی در عرصه روابط عمومی

دنیای معدن- ​مدیر روابط عمومی ایمیدرو در اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران بر لزوم هم‌افزایی در عرصه روابط عمومی تاکید کرد.

به گزارش دنیای معدن، حمید علی‌آبادیان، مدیر روابط عمومی ایمیدرو، در اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران که از صبح امروز، دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، به میزبانی شرکت فولاد مبارکه در حال برگزاری است، با تاکید بر اهمیت روابط عمومی در عرصه معدن و صنایع معدنی اظهار کرد: مجموعه‌ای موفق است که روابط عمومی موفقی داشته باشد. حوزه معادن و صنایع معدنی اشتغالزایی بالایی داشته و به همین دلیل روابط عمومی در این حوزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به لزوم توجه به تجربیات افراد با سابقه حوزه روابط عمومی افزود: یکی از اهمیت‌های برگزاری چنین گردهمایی‌هایی، صحبت و شناخت بیشتر ظرفیت‌های طرفین است. روابط عمومی‌ها باید در کنار یکدیگر باشند تا بتوانند یکدیگر پوشش دهند.

مدیر روابط عمومی ایمیدرو ادامه داد: اما متاسفانه روابط عمومی‌ها در ارتباط با یکدیگر مشکل دارند. به همین دلیل با برگزاری چنین برنامه‌هایی این ارتباط تقویت شود. برگزاری ماهانه این برنامه‌ها به این مهم کمک می‌کند.

علی‌آبادیان گفت: اگر روابط عمومی یک سازمان قوی باشد می‌تواند ایرادات واحدهای دیگر را پوشش دهد. حال اگر کل مجموعه قدرتمند باشد، روابط عمومی مظهر آن قدرت خواهد بود.

وی افزود: اگر ارتباطات در عرصه روابط عمومی به هم متصل شود شبکه بزرگی از فعالان این عرصه در حوزه معادن و صنایع معدنی تشکیل می‌شود. برگزاری چنین برنامه‌هایی اثبات این ارتباط است.

 

دیدگاه تان را بنویسید