232902

پیام مدیرعامل آهن و فولاد ارفع به مناسبت روز کارگر

دنیای معدن: روز کارگر روز تجلیل از بزرگ مردان و شیر زنان تلاشگری است که با همت والا و دستان توانمند خود چرخ صنایع کشور را به گردش در می‌آورند.

بسمه تعالی

والله بما تعلمون علیم

الْکَادُّ عَلَى عِیَالِهِ کَالْمُجَاهِدِ فِی سَبِیلِ اللَّه

کسی که خود را برای روزی خانواده‌اش به زحمت می‌اندازد و کار می‌کند مانند رزمنده‌ایست که در راه خدا می‌جنگد. امام صادق (ع)

روز کارگر روز تجلیل از بزرگ مردان و شیر زنان تلاشگری است که با همت والا و دستان توانمند خود چرخ صنایع کشور را به گردش در می‌آورند.

این، تلاش بی وقفه شما کارگران است که درخت تنومند اقتصاد این کشور را به بار می‌نشاند و «تولید» به عنوان یک اصل اساسی جز با همّت، عزم و تلاش همه جانبه شما عزیزان تحقق نمی‌یابد.

باور عمیق ما این است که درخشش امروز شرکت آهن و فولاد ارفع در صنعت کشور و کسب رکورد تولید فولاد و آهن در فروردین ماه چیزی جز حاصل تحمل سختی‌ها و مشقات کارگران پرتلاش مجموعه نیست.

اینجانب 11 اردیبهشت ماه روز کارگر را به یکایک شما کارگران پر تلاشِ خانواده بزرگ شرکت ارفع تبریک عرض نموده و امیدوارم در سال ١٤٠١، با سرلوحه قرار دادن شعار «تولید،دانش بنیان،اشتغال آفرین » بتوانیم در کنار یکدیگر در جهت آبادانی هر چه بیشتر کشور عزیزمان گام برداریم.

مجتبی مهری نژاد

 

دیدگاه تان را بنویسید