232849

پیام تبریک مدیرعامل فولاد سنگان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر

دنیای معدن: یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر را خدمت تمامی همکاران شریف و بزرگوار در مجموعه فولاد سنگان تبریک عرض می‌نمایم.

امام خمینی: کارگران و کشاورزان ستون فقرات کشور و انقلابند.

یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر را خدمت  تمامی همکاران شریف و بزرگوار در مجموعه فولاد سنگان تبریک  عرض می‌نمایم.

بی تردید کارگران بازوان پرتوان حرکت و پیشران توسعه جوامع به سوی تعالی و شکوفایی هستند و پیشرفت‌های بدست آمده در عرصه های اقتصادی ، اجتماعی و.. . نشأت گرفته از اهتمام و کوشش مثال زدنی این عزیزان شریف است.

همت و عرق جبین کارگران، مصداق حقیقی عبادت و بندگی خداوند متعال است و مسلما بوسه پیامبر گرامی اسلام ص نیز بر دستان کارگر، مهر تأییدی بر قداست و کرامت کارگران به شمار می‌رود .

پاسداشت این روز در ایران برخاسته از مبانی اعتقادی و ارزشهای ملی است که ریشه در توصیه های دینی دارد؛ همانگونه که امام علی(ع) در اهمیت کارگر و تلاش برای کسب روزی حلال می فرماید: «درهای رزق بسته است آنها را با حرکت و فعالیت بگشائید زیرا کار باعث برکت است».

اینجانب، ضمن تبریک مجدد این روز به کارگران مجموعه فولاد سنگان ، از همت و حمیت جانانه ایشان ، در تولید و  تحقق شعار سال، تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان، سرافرازی و  پیشرفت میهن پرافتخار و صحت و بهروزی تمامی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه کارگران محترم را مسألت می نمایم.

 

دیدگاه تان را بنویسید