232743

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن روز قدس

دنیای معدن: شهر مقدس بیت‌المقدس پایتخت فلسطین و قبله‌ی اول مسلمان ها برای مسلمان ها باقی خواهد ماند. مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)

متن پیام به شرح زیر است:

 

بنام خداوند بخشنده و مهربان

امروز قلب جهان اسلام در بیت المقدس می‌تپد. استکبار جهانی و صهیونیسم، سالهاست که قلب عالم اسلام را در دستان آلوده به جنایات شان می‌فشارند. آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان روز تاریخی قدس و میراث جاودانه‌ی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است.

در این روز بزرگ، عظمت و عزت امت اسلامی به نمایش گذاشته می‌شود و ملت‌های آزاده و مسلمان سراسر جهان به همراه آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان عالم یاد و خاطره‌ی مظلومیت ملت مسلمان فلسطین و جنایات روزافزون رژیم جعلی و اشغالگر قدس را فریاد می‌زنند و با پیروی از فرمان الهی حضرت امام خمینی (ره) با راهپیمایی‌های باشکوه خود ضرورت نابودی صهیونیسم جهانی و پیروزی فلسطین مظلوم را به جهانیان گوش‌زد می‌کنند.

جمهوری اسلامی ایران با هدایت رهبری فرزانه و شجاع و ملتی غیور و در صحنه و با اقتدار کامل، پرچمدار مقاومت در منطقه و الگوی شایسته ای برای آزادی خواهان و حق‌طلبان جهان است.

اینجانب از کارکنان تلاشگر مجموعه فولاد خوزستان و مردم شهیدپرور استان خوزستان برای حضوری حماسی در راهپیمایی سراسری روز قدس و دفاع از آرمان فلسطین دعوت می‌نمایم.

امین ابراهیمی

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

 

دیدگاه تان را بنویسید