232075

توسط نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان صورت گرفت؛

تقدیر از تلاش فولاد خوزستان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

دنیای معدن: نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در دیدار با جمعی از مدیران شرکت فولاد خوزستان، از تلاش این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر کرد.

به گزارش دنیای معدن، نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در دیدار با جمعی از مدیران شرکت فولاد خوزستان، از تلاش این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد در دیدار با مدیرعامل و مسئولان شرکت فولاد خوزستان مطرح کرد: پیشنهاد می‌شود با هماهنگی دفتر نماینده ولی‌فقیه و شرکت فولاد خوزستان، به گروه‌های جهادی در مناطق کم‌برخوردار، تجهیزات ساختمانی از قبیل، سیمان، ماسه، آجر و غیره برای بازسازی این مناطق کمک‌رسانی شود.

حجت الاسلام میرعلایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اهواز در این جلسه گفت: با توجه به آغاز فصل گرما در استان خوزستان، نیاز است چند نقطه از شهرستان اهواز، کارگاه‌های کوچک تعمیر کولر دایر شده و همانند سال گذشته با همکاری حوزه مقاومت بسیج شرکت فولاد خوزستان گروهی برای این امر در نظر گرفته شود و با کمک این مجموعه امکان تعمیر کولرهای ساکنان مناطق کم‌برخوردار فراهم شود.

بر پایه این گزارش، مقرر شد که با الگویی که از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در استان ارائه می‌شود، مقدار مصالح ساختمانی اهدایی به گروه‌های جهادی مشخص و با همکاری شرکت فولاد خوزستان در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید