226815

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع درپی ثبت رکورد جدید تولید آهن اسفنجی

دنیای معدن: در پی شکستن رکورد ۱۰ ساله تولید ماهیانه آهن اسفنجی، مهندس علی محمدی با صدور پیامی این دستاورد ارزشمند را تبریک گفت.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومی شرکت آهن و فولاد ارفع متن این پیام به این شرح است:

 

"بسمه تعالی"

خداوند بزرگ را شاکریم که با عنایات خاص ذات اقدسش و در سایه همت و مجاهدت تمامی همکاران «در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» متعاقب بهره برداری از پروژه عظیم افزایش ظرفیت ۵۰ درصدی زیرسقف پلنت احیامستقیم شرکت، موفق به کسب رکورد جدید در تولید باکیفیت محصول این واحد (آهن اسفنجی) شویم.

رکورد تولید 88167 تن آهن اسفنجی (از ابتدای راه اندازی این واحد تا کنون) و همچنین تولید واحد فولاد سازی (شمش) به میزان 76089 تن، در آذرماه ۱۴۰۰ نشان از بلوغ کاری، مسئولیت پذیری و تبلور همدلی و کار تیمی است که نتیجه آن غرور و سربلندی برای کل مجموعه و نیز صنعت فولاد کشور می باشد.

لذا بر خود لازم می دانم به عنوان خادم مجموعه، بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از کلیه همکاران عزیز اعلام نموده و این موفقیت را به یکایک کارکنان، هیات مدیره، سهامداران و کلیه ذینفعان محترم شرکت تبریک عرض نمایم.

ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای همگان امیدوارم با یاری خداوند بزرگ و همت و تلاش هر چه بیشتر، توفیقات اخیر استمرار داشته باشند؛ ان شاالله.

علی محمدی

۱ دیماه ۱۴۰۰

 

دیدگاه تان را بنویسید