224307

کنفرانس «Planex 2021 » فردا در کیش برگزار می شود

دنیای معدن: کنفرانس پلنکس 2021 به همراه نمایشگاه جانبی و همایش دو روزه جهت بررسی تحولات صنعت فولاد و مواد اولیه ایران و جهان در تاریخ 25 و 26 آبان 1400 در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

به گزارش دنیای معدن، در این همایش سخنرانان از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه و نوسازی صنایع و معادن و صنایع معدنی ایران، واحدهای بزرگ فولادسازی ایران، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، انجمن سنگ آهن ایران، انجمن نورد کاران ایران، تاجران بین المللی حوزه فولاد و مواد اولیه، وبسایت های تحلیلی و خبری داخلی حضور خواهند داشت.

همچنین در این همایش 3 پنل تخصصی پرسش و پاسخ در حوزه فولاد و موتد تولیه برگزار خواهد شد.

دو پنل تخصصی به انجمن سنگ آهن اختصاص دارد که در حوزه چالش های مربوط به استخراج سنگ آهن و دورنمای تامین مواد اولیه برای دستیابی به ظرفیت 55 میلیون تن تولید فولاد در افق 1404 توسط اساتید این حوزه بحث و تبادل نظر خواهد.

در این همایش دو روزه، مدیران و کارشناسان خارجی صنعت از کشورهای  آلمان، ایتالیا، انگلستان، اوکراین، چین، ترکیه و عمان حضور خواهند داشت و به احتمال زیاد شرکت کنندگانی از هند نیز به این رویداد اضافه خواهند شد. جهت هم افزایی با ظرفیت های داخلی، جلسات B2B  و B2C در سالن های جداگانه پیش بینی شده است. این همایش به صورت آنلاین برای بینندگان در سطح جهان پوشش داده خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید