239132

 طرح‌رتبه‌بندی ۷۴ درصد از فرهنگیان استان بوشهر انجام شد

دنیای معدن: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در یک هفته قبل ۷۴ درصد فرهنگیان استان بوشهر مراحل طرح رتبه‌بندی را طی کرده‌اند و تا حقوق آذر ماه به ۱۰۰ درصد افزایش می‌یابد

به گزارش دنیای معدن از تسنیم، علی موحدی صبح امروز در جمع مسئولان آموزش و پرورش استان بوشهر با تبریک هفته بسیج جایگاه این نهاد در عرصه دانش‌آموزی را قابل توجه دانست و اظهار داشت: آموزش و پرورش استان بوشهر با همکاری سپاه امام صادق علیه‌السلام این استان برنامه راهیان نور را آغاز کرده است.

وی با اشاره به اعزام دانش‌آموزان پسر به اردوی راهیان نور تصریح کرد: با آغاز اردوهای راهیان نور یک‌هزار و 200 دانش‌آموز استان بوشهر به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس اعزام شده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از اعزام دانش‌آموزان بوشهری به سرزمین‌های 8 سال دفاع مقدس همزمان با آغاز هفته بسیج خبر داد و بیان کرد: آموزش و پرورش و پرورش استان بوشهر پس از 2.5 سال وقفه به سبب بیماری کرونا پیش‌قراول اردوهای راهیان نور در کشور است و همه دانش‌آموزان جامعه هدف به این اردوها اعزام می‌شوند.

موحدی به اعزام دانش‌آموزان دختر به سرزمین‌های جنوبی 8 سال دفاع مقدس خبر داد و تصریح کرد: بهمن ماه امسال پس از امتحانات، دانش‌آموزان دختر استان بوشهر به اردوهای راهیان نور 8 سال دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

وی به طرح رتبه‌بندی معلمان پرداخت و افزود طرح رتبه‌بندی معلمان پس از 11 سال در دولت انقلابی و مردمی آیت‌الله رئیسی محقق شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه 50 درصد مزایای طرح رتبه‌بندی معلمان با حقوق مهر پرداخت شد تصریح کرد: 50 درصد دیگر نیز با حقوق آبان و تفاوت آن در حکم دیگری پرداخت می‌شود.

موحدی با بیان اینکه همه فرهنگیان استان بوشهر در طبقه یک طرح رتبه‌بندی قرار گرفتند افزود: در یک هفته قبل 74 درصد فرهنگیان استان بوشهر مراحل طرح رتبه‌بندی را طی کرده‌اند و تا حقوق آذر ماه به 100 درصد افزایش می‌یابد و در مجموع 3 حکم در این طرح برای فرهنگیان صادر شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید