235329

زاهدی خبر داد: صفر شدن بدهی دولت به تامین اجتماعی در دستور کار مجلس

دنیای معدن- مجلس شورای اسلامی پیگیر صفر شدن بدهی دولت به تامین اجتماعی است.

به گزارش دنیای معدن،  آقای محمدمهدی زاهدی در نشست با مدیرکل، مدیر درمان و ریاست کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کرمان گفت: مجلس شورای اسلامی نسبت به وضعیت معیشتی و اقتصادی بازنشستگان حساس است و آن را برای همه بازنشستگان اعم از کشوری، لشکری و تامین اجتماعی پیگیری می‌کند و امیدوارم سرانجام آن مورد رضایت بازنشستگان قرار گیرد.

در گزارش صداوسیمای کرمان مربوط به این نشست، نماینده مردم کرمان با تاکید بر اینکه اراده عملی در دولت‌ها برای پرداخت بدهی خود به تامین اجتماعی وجود نداشته است، می گوید: هر ساله به این بدهی‌ها اضافه شده است البته اختلاف نظری هم بین دولت و تامین اجتماعی وجود دارد و دولت معتقد است تامین اجتماعی برای طلب خود سود و جریمه دیرکرد حساب کرده و اصل بدهی دولت بسیار کمتر است.

آقای زاهدی افزود: اگر دولت همان مبلغی که خودش قبول دارد را هم بپردازد، تحول بزرگی در برنامه‌های تامین اجتماعی صورت خواهد گرفت و مجلس شورای اسلامی دنبال صفر شدن بدهی دولت به تامین اجتماعی است و آن را قویا پیگیری می‌کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: متاسفانه هنوز نتوانسته ایم نظام عادلانه حقوق، مزایا و دستمزد را در کشور جاری کنیم، حتی در شرکت‌های خصولتی که بحث خیلی مهمی است.

 

دیدگاه تان را بنویسید