234285

دولت لایحه همسان‌سازی بازنشستگان را ارائه کند

دنیای معدن- نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، گفت: نظام همسان سازی حقوق بازنشستگان باید هرچه سریع‌تر اجرا شود به همین دلیل دولت باید لایحه مورد نیاز را ارائه کند.

به گزارش دنیای معدن، مهدی سعادتی بیشه سری در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۲ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی به دلیل بی‌توجهی به مسائل حوزه راه و شهرسازی و راهداری بابل، گفت:  بحران بسیار جدی است و شاهد تصادفات شدیدی در جاده‌ها هستیم و مدیران استانی نیز ضعف‌هایی دارند. از وزیر راه و شهرسازی دعوت می‌کنم تا در شهرستان بابل حاضر شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشور، عنوان کرد: به دلیل ضعف در تصمیم‌گیری‌ها و عملکرد دوگانه در برخوردها، عدم تجربه کافی، صادق نبودن در وعده‌هاو بلاتکلیفی مسئولین استان مازندران تذکر می‌دهم..

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: نظام همسان سازی حقوق بازنشستگان باید هرچه سریع‌تر اجرا شود به همین دلیل دولت باید لایحه مورد نیاز را ارائه کند.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه مرغداری‌ها در حال انجام تخلفات گسترده‌ای هستند و نظارتی بر روی عملکرد آنها وجود ندارد، عنوان کرد: ۷۰ الی ۸۰ درصد مرغداری‌های کشور در حال نابودی جوجه‌ها هستند ، وزارت جهاد کشاورزی باید هرچه‌سریع‌تر نظارت‌کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید