237619

پیشرفت ۳۰ درصدی فاز ۴ کارخانه سیمان دورود

دنیای معدن: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: در دو سال اخیر تلاش کردیم و بخشی از پروژه فاز ۴ کارخانه سیمان شامل ساختمان‌ها و ابنیه ساخته شدند و کار ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت دارد.

به گزارش دنیای معدن، حسین گودرزی، اظهار کرد: پروژه فاز ۴ کارخانه سیمان یکی از پروژه‌های بسیار زمان‌مندشهرستان است که بعد از فنس کشی و تعیین محل سال‌های سال بدون تغییر مانده بود.

وی ادامه داد: در دو سال اخیر تلاش کردیم و بخشی از این پروژه ساختمان‌ها و ابنیه ساخته شدند و کار ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت دارد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اخیراً بانک رفاه کارگران متعهد شده که ۲۰۰ میلیارد وام به این پروژه بدهد، در حال تکمیل پرونده هستند.

گودرزی بیان کرد: متأسفانه بانک رفاه کارگران لرستان همکاری لازم را نداشته و پرونده را علی‌الرغم تأکید مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور به تهران ارسال نکرده است، که جای گله دارد.

وی افزود: علی‌الرغم جلسات و تأکیدات متعدد معاون اقتصادی استاندار و بنده متأسفانه هنوز پرونده سیمان دورود به تهران ارسال نشده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: پیمانکار ساخت فاز خط تولید نیز انتخاب شده و در حال ورود به کار است که ظرف هفته‌های آینده کار ساخت این فاز نیز شروع خواهد شد.

گودرزی تصریح کرد: امیدواریم در دوره ۱۸ ماهه که قول دادند کار راه‌اندازی شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید