227640

کاهش ۹ درصدی مجموع درآمد های سیمان تهران

دنیای معدن: میزان درآمدزایی این شرکت حاکی از آن بوده که سیمان تهران در این هفته با کاهشی که تجربه کرد، توانست طی معامله این هفته در بورس کالا مجموع درآمد های خود را به ۲۳ میلیارد و ۲۱۱ میلیون تومان برساند.

به گزارش دنیای معدن، سیمان تهران در روند معاملات منتهی به ۱۷ دی ماه در بورس کالا دیگر روند صعودی و سورپرایزی خود را نه تن ها تکرار نکرد بلکه کاهش ۹ درصدی در درآمدزایی را به نسبت هفته گذشته تجربه کرد و درآمد های این شرکت ۲ میلیارد و ۳۰۴ میلیون تومان کاهش را تجربه کرد.

میزان درآمدزایی این شرکت حاکی از آن بوده که سیمان تهران در این هفته با کاهشی که تجربه کرد، توانست طی معامله این هفته در بورس کالا مجموع درآمد های خود را به ۲۳ میلیارد و ۲۱۱ میلیون تومان برساند.

شرکت سیمان تهران در هفته ای که گذشت باعرضه ۲ کالا در سبد خود گام به رینگ معاملات گذاشت و نگاهی به معاملات «تیپ ۲»، و «سیمان تیپ ۲ کیسه ۵۰ کیلویی» گام به معاملات بورس کالا گذاشت و خبری از سیمان «پوزولانی و تیپ ۴۲۵-۱» در سبد کالایی این کارخانه نبود.

سیمان تیپ ۲

سیمان تیپ ۲ شرکت سیمان تهران در هفته های گذشته، بیشترین سهم از درآمدزایی را بر دوش داشت و در هفته منتهی به ۱۷ دی ماه نیز تنها همین کالا در سبدکالایی این شرکت وجود دارد.

این شرکت با تقاضای بیش از ۷۶ هزار تنی مواجه شد اما؛ سطح عرضه بالغ بر ۵۲ هزار تن بود و در مجموع این سیمان ساز توانست از این بخش، ۲۳ میلیارد و ۲۱۱ میلیون تومانی درآمد را عاید شرکت شد.

نکته جالب توجه آنجاست که میانگین نرخ فروش سیمان تیپ ۲ این شرکت نسبت به هفته گذشته با کاهش ۹ درصدی نرخ همراه بوده اما؛ این شرکت تمام عرضه های خود را به فروش رساند تا مجموع درآمدی کاسته شده از حجم فروش این هفته، آنچنان چشمگیر نباشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید