227623

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد

جریمه ۳۰ میلیارد ریالی واحد عمده فروشی سیمان در آذربایجان شرقی

دنیای معدن - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر تداوم نظارت های هوشمند، از جریمه ی بیش از ۳۰ میلیارد ریالی یک واحد عمده فروشی سیمان در استان خبر داد.

به گزارش دنیای معدن، یوسف پایدار با بیان اینکه در کنار بازرسی های میدانی، نظارت سیستمی با استفاده از ظرفیت سامانه های جامع انبارها و تجارت با جدیت دنبال خواهد شد، اظهار کرد: واحد عمده فروشی یاد شده به دلیل عرضه خارج از شبکه حدود ۳۵ هزار پاکت سیمان، مرتکب تخلف شده و با معرفی به مراجع ذی صلاح جهت رسیدگی به پرونده تخلفاتی، رای قطعی به میزان تقریبی ۳۰ میلیارد ریال برای این واحد صادر شد.

وی افزود: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت کلیه ی دستگاه های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان بر طبق قوانین و مقررات به شدت برخورد خواهد شد.

 وی تاکید کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور از طریق سامانه ی سازمان صمت استان و تلفن گویای ۱۲۴ ستاد خبری شکایات و گزارش های خود را منعکس کنند.

انتهای پیام

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید