243527

در آیین افتتاح آزمایشگاه گوهرسنگ مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران مطرح شد:

هاشم پور: تجهیزات آزمایشگاه گوهرسنگ مرکز تحقیقات در کشور بی نظیر است

دنیای معدن: سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران تجهیزات و دستگاه های تهیه شده در آزمایشگاه گوهرسنگ این مجموعه را در کشور بی نظیر برشمرد و گفت: در انتخاب تجهیزات آزمایشگاه از مشاوران داخلی و خارجی کمک گرفته شده است.

به گزارش دنیای معدن از ایمیدرو، مرتضی هاشم پور در آیین افتتاح آزمایشگاه گوهرشناسی و گوهرتراشی مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران که با حضور وجیه الله جعفری رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد، افزود: در جهت توسعه صنعت گوهرسنگ کشور اهتمام ویژه ای از سوی ایمیدرو وجود دارد و مرکز تحقیقات آماده ارایه خدمات متنوع برای تحقق این مهم است.وی با بیان اینکه مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران به لحاظ نرم افزار و سخت افزار دارای ظرفیت کم نظیری است، گفت: مرکز تلاش می کند تا در ابعاد مختلف مرجع تحقیق و توسعه در حوزه معدن و صنایع معدنی باشد.

سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با بیان اینکه مرکز به دنبال حل مسائل شرکت های معدن و صنایع معدنی است، اعلام کرد: طی ماه های گذشته نشست های هم اندیشی پیرامون خدمات مرکز و نیازمندی ها با شرکت های معدن و صنایع معدنی همچون فولاد مبارکه، چادرملو، گل گهر و... برگزار شد تا همکاری ها گسترش یابد.مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران تحت پوشش ایمیدرو و در استان البرز قرار دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید