248423

مدیرعامل مجتمع صنعتی و معدنی گل‌گهر: جسارت را به مدیران برگردانید

دنیای معدن- ایمان عتیقی پیش از ظهر امروز دهم آبان ماه در نشست مشترک با نمایندگان صنعتگران، کارآفرینان و فعالان اقتصادی استان کرمان با رئیس قوه قضائیه گفت: حدود ۲۴ هزار نفر در این مجموعه صنعتی و معدنی اشتغال دارند.

به گزارش دنیای معدن، در این نشست ایمان عتیقی، مدیرعامل مجتمع صنعتی و معدنی گل‌گهر ، اظهار کرد: مجموعه صنعتی و معدنی گل گهر، بزرگترین تولیدکننده گندله و کنسانتره در کشور بوده و ۳۵ درصد محصولات تولیدی فولاد و ذخایر کشور را تامین می‌کند و برنامه ما برای سال ۱۴۱۰ تامین سنگ پایدار، دانش‌بنیان و روش های تولید بهینه است. 

عتیقی با بیان اینکه گل گهر جزو شرکت های پیشران و به مثابه لوکوموتیوی در حوزه معدنی کشور محسوب می شود که دیگر شرکت ها را همراه می کند، اظهار کرد: امروز شرایط به گونه‌ ای است که مدیران به شدت فعال و کارآمد، بیشتر باید پاسخگو باشند و در سوی مقابل مدیری که کار نمی‌کند کمتر از مدیر فعال پاسخگو است و این انگیزه مدیران را از بین می برد.

عتیقی با بیان اینکه مدیری که فساد دارد نباید شب راحت بخوابد؛ افزود: مدیر سالم نباید نگران مسائل بازخواستی باشد تا به فضای کسب و کار کمک کند. متاسفانه شاهد هستیم مدیر سالم و جسور به شدت اذیت می شود در حالیکه امروز بستر توسعه در استان فراهم است و فقط باید کاری کنیم مدیران خوب جلو بروند و جسارت را به مدیران برگردانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید