248404

پیش بینی بورس امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۲ / ریزش دوباره بازار سرمایه

دنیای معدن: شاخص کل بورس در پایان معاملات دیروز ۹ آبان ۱۴۰۲ با کاهش ۲۱۰ واحدی همراه شد.

به گزارش دنیای معدن؛ در پایان معاملات دیروز سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲ شاخص کل بورس با از دست دادن ۲۱۰ واحد معادل یک صدم درصد به رقم یک میلیون و ۹۸۱ هزار و ۲۰۳ واحد رسید، اما شاخص هموزن با افزایش ۱۱۸ واحد به رقم ۶۷۰ هزار و ۲۱۳ واحد رسید.

ارزش بازار در بورس تهران که ناشی از ارزش روز ۶۰۰ شرکت بورسی است، به بیش از ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار میلیارد تومان رسید.

معامله‌گران امروز بیش از ۴.۶ میلیارد سهام و اوراق مالی در قالب ۲۸۰ هزار فقره معامله و به ارزش ۳ هزار و ۸ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

شاخص کل و شاخص قیمت در بورس با معیار وزنی ـ ارزشی ۰.۱ درصد کاهش یافتند، اما با نگاه هموزن این دو شاخص ۰.۲ درصد تقویت شدند.

پیش بینی بورس امروز

فردا آخرین روز کاری هفته جاری است، در هفته‌های اخیر شاهد تنش‌های مختلفی در دل بازارها بودیم و شاید برخی از سرمایه‌گذارها تصمیم بگیرند با خیال راحت تری به دل تعطیلات بروند.

بازار بورس امروز یک روند متعادلی داشت و شاید در بازار فردا نیز وضعیت به همین صورت باشد، در بازار بورس امروز بسیاری از نمادهای کوچک وضعیت خوبی نداشتند و تعادل شدن روند شاخص کل به علت مثبت شدن برخی از نمادهای شاخص ساز بازار بود.

برای بازار فردا پیش بینی روند تعادلی خواهیم داشت، با این حال در بازار امروز شاهد خروج ۴۱۴ میلیارد تومان نقدینگی بودیم، یک مقاومت کوچکی در سطح یک میلیون ۹۸۰ هزار واحد است امیدواریم بازار به خوبی بتواند بالای این سطح خود را تثبیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید