237912

لاماری هم به بورس کالا می آید | جزئیات و قیمت خودرو

دنیای معدن: ۲۰۰ دستگاه خودرو لاماری ایما، روز نخست آبان‌ در بورس کالا روی تابلوی عرضه می رود، تحویل این خودرو ۱۰ دی‌ اعلام شده است.

به گزارش دنیای معدن، ۲۰۰ دستگاه لاماری ایما در روز نخست آبان‌ روی تابلوی عرضه بورس کالا می‌رود، مجتمع صنعتی آرین پارس موتور، ششمین عرضه کننده خودرو در بورس کالا است.

این تعداد شامل ۱۰۰ دستگاه‌ لاماری مشکی رنگ و ۱۰۰ دستگاه خودروی لاماری سفید رنگ است که ۱۰ دی‌ماه تحویل خریداران می شود، این خودرو با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.

هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

در مشخصات خودروهای عرضه شده اشاره شده که خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی های مجاز آرین پارس موتور را مطابق لیست پیوست انتخاب کنند.

خریداران ملزم به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی و واریز وجه هزینه‌های زیر همزمان با تسویه اصل مبلغ از طریق وب گاه sales.lamari.ir هستند.

این هزینه‌ها شامل ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ ۲۴۷ میلیون و ۲۸۲ هزار و ۲۶۵ ریال است که به ترتیب بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری را شامل می‌شود.

همه هزینه‌های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت‌ از طریق وب گاه و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید