240648

مجری طرح توانمندسازی فارغ التحصیلان بخش معدن و صنایع معدنی ایمیدرو اعلام کرد:

فراخوان برگزاری چهارمین دوره رایگان تربیت کارور دستگاه حفاری

دنیای معدن: مجری طرح توانمندسازی فارغ التحصیلان بخش معدن و صنایع معدنی ایمیدرو اعلام کرد: چهارمین دوره تربیت رایگان کارور دستگاه حفاری در مرکز تحقیقات مواد معدنی یزد، برگزار می شود.

به گزارش دنیای معدن به نقل از ایمیدرو، قاسم حسن زاده با بیان این مطلب گفت: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در راستای تحقق نقشه راه معدن، برای توسعه آموزش های مهارتی تکنسین معدن، در نظر دارد با همکاری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، دوره جدید آموزشی کارور دستگاه حفاری (برای آقایان) را برگزار کند.

وی افزود: چهارمین دوره تربیت کارور دستگاه حفاری به مدت یک ماه، به صورت نظری و عملی برگزار می شود و واجدان شرایط تا تاریخ 2 بهمن 1401 می توانند برای حضور در این دوره ثبت نام کنند. حسن زاده تصریح کرد: این دوره در دهه دوم بهمن برگزار می شود. تاریخ دقیق برگزاری آن، اطلاع رسانی خواهد شد.

مجری طرح توانمندسازی فارغ التحصیلان بخش معدن و صنایع معدنی ایمیدرو خاطرنشان کرد: شرایط داوطلبان در دوره مذکور شامل دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی راهنمایی، داشتن کارت پایان خدمت و دارا بودن شرایط جسمانی و روانی مناسب است.

وی ادامه داد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ٣٨٢٢٣٧٠١-٠٣٥ تماس حاصل فرمایند یا از طریق لینک www.yimrc.ir اقدام کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید