238264

گام های مثبت در حوزه معادن برداشته شد

دنیای معدن-عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: در حوزه معادن نیز قدم های بسیار خوبی برداشته شده و به نظر می رسد این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش دنیای معدن، حسین حسین زاده، عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس درباره عملکرد وزیر صمت اظهار کرد: اگرچه وزیر صمت از ابتدای آغاز به کار مورد نقد نمایندگان مجلس قرار داشت، اما طی یک سال و اندی که از وزارت وی می گذرد منشاء خدماتی نیز بوده است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد مثلا نمی توان وضعیت اسفناک فولاد و سیمان را در کشور فراموش کرد که خوشبختانه اکنون این دو صنعت شرایط بهتری دارند.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چالش های در حوزه خودرو وجود داشت، اما اکنون سرو سامان نسبی پیدا کرده است،

وی افزود: همچنین در زمینه واردات خودرو نقد های جدی وجود داشت که خوشبختانه این واردات وارد فاز نهایی شده و امید به تحقق آن بسیار است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه تا قبل از وزارت آقای فاطمی امین رشد صنعت منفی بود، اما اکنون به اندک رشد مثبتی رسیده است، ادامه داد: در حوزه معادن نیز قدم های بسیار خوبی برداشته شده است و به نظر می رسد این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید