236479

تلاش برای اصلاح حقوق بازنشستگان فولاد

دنیای معدن: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: ما در مقابل بازنشسته نیستیم بلکه در کنار آنها هستیم و در عین حال با سیاست‌های کلی دولت انقلابی در خصوص بازنشستگان همراهی و هماهنگی کامل داریم.

به گزارش دنیای معدن، در جلسه‌ دبیر هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیرعامل و مدیران ارشد صندوق بازنشستگی فولاد مشکلات و مسایل بازنشستگان فولاد بررسی و اصلاح حقوق بازنشستگان فولاد پیگیری شد.

در این جلسه حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تشکر از پیگیری‌های احمد خانی نوذری دبیر هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مشکلات بازنشستگان فولاد برخی از اقدامات و دستاوردهای صندوق را در تکریم بازنشستگان، ارتقای خدمات رفاهی و درمانی و بهبود بازدهی دارایی ها تشریح کرد.

وی گفت: ما در مقابل بازنشسته نبوده بلکه در کنار بازنشسته هستیم  و در عین حال با سیاست‌های کلی دولت انقلابی آیت الله رئیسی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص بازنشستگان همراهی و هماهنگی کاملی داریم.

خانی نوذری نیز با تشکر از گزارش ارائه شده در جلسه و با تمجید از دستاوردهای صندوق بازنشستگی فولاد در دوره مدیریت جدید بر پیگیری موارد مطرح شده تاکید کرد.

گفتنی است معاونان و مدیران ارشد صندوق نیز در این نشست حضور داشتند.

 

دیدگاه تان را بنویسید