235478

به زودی مطالبات بازنشستگان محقق می‌شود

دنیای معدن: بازنشستگان تامین اجتماعی ‌صبوری کنند چرا که به زودی به مطالباتشان می‌رسندنماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی خواستار اجرای قانون در پرداخت حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی شد.

به گزارش دنیای معدن، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان: قرار است حقوق بازنشستگان اصلاح شود و به افزایش 38 درصدی برسد، ‌صندوق تامین اجتماعی از دولت قبلی 80 هزار میلیارد بدهی داشت که اخیرا پرداخت شده است

بازنشستگان تامین اجتماعی ‌صبوری کنند چرا که به زودی به مطالباتشان می‌رسندنماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی خواستار اجرای قانون در پرداخت حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی شد.

عبدالناصر درخشان در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر کشور بیان کرد:‌ با وجود عدم برخورداری استان سیستان و بلوچستان و اجرایی نشدن مفاد مندرج در قانون جوانی جمعیت به ویژه در حوزه استخدام‌ها تعدادی از جوانان استان در آزمون استخدامی شرکت کرده و امتیاز بالایی کسب کردند. طولانی شدن فرایند جذب آن‌ها تأمل‌برانگیز است و باید این تبعیض‌های ناروا کنار رو

وی در ادامه اظهار کرد:‌ رفع دغدغه بازنشستگان تأمین اجتماعی و تحقق مطالبات آن‌ها براساس مصوبات شورای عالی کار از دیگر الزامات است که انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر رئیس جمهور دستور دهد تا قانون برای بازنشستگان تأمین اجتماعی قانونی گردد.د.

 

دیدگاه تان را بنویسید