کدخبر: 221960 ارسال به دیگران پرینت

آخرین خبر‌ها از رتبه بندی معلمان

دنیای معدن: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت لایحه رتبه‌بندی معلمان و زمان تصویب آن توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش دنیای معدن، رضاحاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد لایحه رتبه بندی معلمان گفت:طرح رتبه بندی در کارتابل نمایندگان بارگذاری شده است و تا کنون نیز بیش از ۴۰۰ پیشنهاد از سوی اعضا ارائه شده است.

 

وی ادامه داد: با اجرایی شدن این طرح بیش از ۳۰ تا ۴۰ هزار نیرو از چرخه فعالیت  در حوزه آموزش و پرورش خارج می‌شوند که نیرو‌های جدید در قالب آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش می‌توانند جایگزین شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه این طرح به طور ویژه قرار است تهیه و تدوین شود نمایندگان پیشنهادات خیلی خوبی دادند که ان‌شاالله در صحن مورد بررسی قرار می‌گیرد. امیدواریم که بتوانیم به طرح خوبی در این زمینه برسیم.

وی همچنین گفت: پیشنهاد‌هایی که در مورد طرح ارائه شده است عالی هستند و با ورود آن به صحن نیز پیشنهاد‌های دیگری دریافت خواهیم کرد همه تلاش ما این است که انتفاع معلمان در نظر گرفته شود.

وی در پایان در مورد زمان تصویب نهایی آن گفت:این طرح در حال حاضر کامل نیست و برای تکمیل این طرح نیاز به زمان داریم، برای پخته‌تر شدن و استفاده از نظرات مثبت و موثر باید به طور کافی زمان برای انجام آن داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری میزان

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید